همـه جـای ایـران سـرای من است * سلامـم پیــام دنــای من است
جای شما در دنا پیام خالی است

 دنا پیام کاملترین سامانه (ارسال پیامک) در ایران می باشد که با گستردگی زیر ساخت های مخابراتی توانایی ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی شما بصورت آنلاین برای انبوهی از مخاطبین تلفن همراه را فراهم می کند. دستگاه ذخیره شماره مشتری محصول جدید ماست. باما همراه باشید...

نمونه پیامک های ارسالی مشتریان
ارسال پیامک تکی و گروهی
ارسال به استان و شهر
بر اساس پیش شماره
ارسال بر اساس کد پستی
بر اساس مشاغل و اصناف
ارسال پیامک زنده

تبلیغات شغلت را در 5 دقیقه استارت بزن!

این یک شروع جدید برای هدف ها و ایده های شغلی شما در دنیای تجارت الکترونیک ایران است ما خوشحالیم که بتوانیم به شما کمک کنیم بهترین تبلیغات پیامکی را شروع کنید و از موفق شما خوشحالم می شویم. دنا پیام  بطور اختصاصی توسط ما طراحی شده و مفتخر هستیم که آن را برای استفاده همه هم میهنان عزیزمان تقدیم کنیم و شما می توانید از آن بهره مند شوید.

شرکتی
درگاه دوم
فول-پکیج.png1
درگاه سوم
نمایندگی
درگاه چهارم
مطمئن نیستید کدام پنل پیام کوتاه برایتان مناسب است ؟ باما تماس بگیرید

افزایش مشتری

بانک طبقه‌بندی شدۀ شماره بر اساس شهر، منطقه، محله، شغل، سن و جنسیت

وفاداری مشتری

ایجاد دفترچه تلفن و دسته‌بندی مشتری‌ها برای ارسال پیامک‌های هدفمند

تعامل با مشتری

برگزاری نظرسنجی، مسابقه، آزمون و ... به کمک پیامک گروهی

ارسال پیامک صوتی

ارسال پیام صوتی در صورت نرسیدن پیامک (با تبدیل خودکار متن به صوت)

دستگاه ذخیره شماره مشتری

محصول جدید دنا پیام SMS PAD

دستگاه ذخیره شماره مشتری به همراه پنل اس ام اس
به زبان دیگر دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری حضوری، در حقیقت همان قلم و خودکاری است که بارها در اختیار پرسنل خود گذاشته اید و خواسته اید که شماره تماس و یا شماره موبایل مشتریان را یادداشت نمایند.

ولی به دلایل متعددی این هدف محقق نشده است. با جایگزین کردن این دستگاه را بر روی میز کار و یا کانتر فروش خود و بدون هیچ تردید از مشتری درخواست نمایید تا شماره موبایلشان را ثبت نمایند.

دستگاه اس ام اس دنا پیام   شماره موبایل مشتریان شما را ثبت و در گروه دفترچه تلفن دلخواه پنل اس ام اس شما ثبت می کند تا با امکان ارسال پیامک بتوانید مشتریان را در موارد مختلف با خود همراه کنید.

شماره های ذخیره شده در پنل پیامک خودتان می توانید جهت ارتباط های بعدی بهره مند شوید. شما میتوانید به محض رسیدن جنس های جدید در فروشگاه یک پیامک اطلاع رسانی به تمام افرادی که شماره ثبت کرده اند ارسال کنید . یا تخفیف فروشگاه را به اطلاع مشتریان برسانید. دنا پیام به عنوان اولین فروشنده این دستگاه، این مهم را خاطر نشان می کند که این محصول نتیجه ۵ سال تجربه مستقیم این شرکت در حوزه ارتباط با مشتری و تبلیغات است. این محصول همراه سامانه پیام کوتاه نسخه تبلیغاتی ارائه می گردد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

کارشناسان ما در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین دستگاه

مزایا و معایب دستگاه را ببینید

همکاران ما

آخرین مقالات