.jpg

دنا پیام

 • تاریخ انتشار : 29 آبان 1400

پنل اس ام اس امروزه کاربردهای فراوانی دارد و از جمله کاربردهای سامانه پیامک استفاده دفاتر بیمه از پنل اس ام اس است. دفاتر بیمه از پنل اس ام اس می‌توانند استفاده های متعددی داشته باشند که در این پست ما قصد داریم امکانات و کاربرد های پنل اس ام اس برای شرکت های بیمه را توضیح دهیم. فراز اس‌ام‌اس به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامکی با در نظر گرفتن تمامی نیازهای شرکت های بیمه از یک سامانه پیامک، پیشنهاد ویژه ای برای شما در نظر گرفته است. با ما تا پایان مقاله همراه باشید

ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای شرکت بیمه

کاربرد سامانه پیام کوتاه ویژه شرکت های بیمه

خیلی از افراد به دلیل مشغله های روزانه زیادی که دارند ممکن است تاریخ هایی مانند اتمام بیمه نامه های خود را فراموش کنند. شما می توانید با تنظیم ارسال پیامک خودکار در تاریخ مشخص و قبل از اتمام بیمه نامه مشتری، پیامکی حاوی اطلاع رسانی اتمام بیمه و طرح های ویژه جهت تمدید مجدد بیمه نامه را ارسال کنید. از آنجایی که پیامک شما اطلاع رسانی می باشد حتی افرادی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند نیز پیامک شما را دریافت می کنند.

بیمه گذار محترم جناب آقای محمدی: تاریخ اتمام بیمه نامه خودرو شما 20 فروردین می باشد. لطفا جهت تمدید بیمه نامه اقدام کنید.

بیمه ایران نمایندگی امیری

 •   اعلام خودکار سررسید بیمه مشتری با ارسال یک اس ام اس

در واقع شما می توانید به صورت اتوماتیک و خودکار چند روز قبل از سررسید بیمه مشتری از طریق ارسال پیامک خدماتی به مشتری اطلاع رسانی کنید.

جناب آقای محمدی ضمن تبریک سال نو زمان سررسید پرداخت بیمه نامه خودرو شما 20 فروردین می باشد.

بیمه ایران نمایندگی امیری

 •  ارسال پیام تبریک به مناسبت های خاص به مشتریان

با استفاده از سامانه پیامک شما می توانید در مناسب های مختلف به مشتریان خود  پیامک تبریک و تسلیت ارسال کنید و با اینکار نام نماندگی بیمه خود را در ذهن مخاطب ماندگار کنید.

جناب آقای محمدی بیمه ایران (نمایندگی امیری) اعیاد شعبانیه را به شما تبریک عرض میکند.

 •  اطلاع رسانی به مشتریان و متقاضیان در مورد خدمات جدید بیمه ای

یکی دیگر از قابلیت های سامانه پیامکی که مورد استفاده شرکت های بیمه قرار می گیرد این است که زمانی که خدمات جدیدی اضافه می کنید می توانید با استفاده از ارسال پیامک تبیلغاتی این موضوع را به مشتریان خود و حتی در بازه وسیع تر افراد یک شهر اطلاع رسانی کنید.

ضمن عرض سلام بیمه آتش سوزی و بیمه بدنه نیز به خدماتی بیمه ایران (نمایندگی امیری) اضافه شد.

 •   ارتباط دو طرفه با مشتری و دریافت پیشنهادات و نظرات مشتری

در سامانه پیامک فراز اس ام اس خط اختصاصی رایگان به شما داده می شود تا بتوانید ارتباط دو طرفه ای با مشتریان خود داشته باشید و از آن ها بخواهید که به پیامک شما پاسخ دهند.

ضمن تبریک سال نو لطفا نظرات و پیشنهادات خود را جهت بهبود خدمات بیمه ارسال کنید.

بیمه ایران نمایندگی امیری

 •  آگاهی مشتریان از وضعیت بیمه خود در هر لحظه از شبانه روز فقط با ارسال یک اس ام اس

بیمه گذار محترم آقای محمدی بیمه نامه شما تمدید گردید.

بیمه ایران نمایندگی امیری

اگر برای ارسال پیامک های خود از نرم افزار و یا CRM خاصی استفاده می کنید این امکان وجود دارد که در هر زمان از شبانه روز بتوانید پیامک های اطلاع رسانی خود را ارسال کنید.

 •  برگزاری نظرسنجی ومسابقات

با استفاده از خط اختصاصی می توانید نظرسنجی و مسابقه برگزار کنید و با استفاده از این ویژگی های سامانه پیامک از سایر رقبا خود در حوزه خدمات بیمه پیشی بگیرید.

از دیگر کاربردهای سامانه پیامک برای دفتر بیمه به موارد زیر می توان اشاره کرد:

ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای نمایندگی بیمه

استفاده پنل اس ام اس برای دفتر بیمه تنها به ارتباط با مشتری خلاصه نمی شود بلکه شما می توانید با استفاده از انواع روش های ارسال پیامک تبلیغاتی در سطح شهر و استان مورد نظر خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. روش های ارسال پیامک تبلیغاتی متفاوت می باشد که در ادامه مواردی که برای یک شرکت بیمه کاربردی می باشد را به صورت تیتروار عنوان می کنیم:

 • ارسال پیامک به تفکیک شهر
 • ارسال پیامک به تفکیک کدپستی
 • ارسال پیامک از روی نقشه
 • ارسال پیامک BTS
 • ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت (جهت جذب نیرو)
 • ارسال پیامک به تفکیک مشاغل (معرفی بیمه های مرتبط با اصناف)
 • ارسال پیامک تبلیغایت به فایل اکسل

همچنین شما می توانید با استفاده از سامانه پیامک در مناسبت های مختلفی مانند تاریخ تولد به کارمندان و همکاران خود پیامک تبریک با استفاده از خط خدماتی ارسال کنید.

با توجه به نیاز شرکت های بیمه سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس، پنل اس ام اس بیمه شرکتی را به شما پیشنهاد می کند که تمامی امکانات مورد نیاز یک دفتر نمایندگی بیمه را دارا می باشد و خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته را در اختیار شما قرار می دهد تا پیامک های اطلاع رسانی خود را حتی به خطوط بلک لیست نیز ارسال کنید.

شما می توانید در زمان خرید پنل اس ام اس شرکتی با وارد کردن کد تخفیف Insurance  از 20 درصد تخفیف ویژه شرکت های بیمه بهره مند شوید.

 

مقالات پیشنهادی